﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<!-- generator="QARK.net" -->
<rdf:RDF
    xmlns="http://purl.org/rss/1.0/"
    xmlns:rdf="http://www.w3.org/1999/02/22-rdf-syntax-ns#"
    xmlns:slash="http://purl.org/rss/1.0/modules/slash/"
    xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/">
    <channel rdf:about="http://www.qark.net/rss/komentare-38.xml">
        <title>QARK.net - komentáře</title>
        <description>QARK.net - Tenkrát poprvé</description>
        <link>http://www.qark.net</link>
        <image rdf:resource="http://www.qark.net/logo.gif" />
       <dc:date>2026-06-16T01:47:27+01:00</dc:date>
        <items>
            <rdf:Seq>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom4"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom3"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom2"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom1"/>
            </rdf:Seq>
        </items>
    </channel>
    <image rdf:about="http://www.qark.net/logo.gif">
        <title>QARK.net</title>
        <link>http://www.qark.net</link>
        <url>http://www.qark.net/logo.gif</url>
    </image>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom4">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2008-03-28T20:24:40+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom4</dc:source>
        <dc:creator>Martin</dc:creator>
        <title>Tenkrát poprvé [Martin]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom4</link>
        <description>Díky tobě jsem si projížděl ty komenty od Brava a fakt sem se zase pořádně zasmál...&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom4&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom3">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2008-03-17T11:50:40+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom3</dc:source>
        <dc:creator>defekt</dc:creator>
        <title>Tenkrát poprvé [defekt]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom3</link>
        <description>myslím, že by už bylo na čase, aby se posunula věková hranice z 15ti na 14 let. jednak proto, že žijeme už dávno v jiné době, kdy sexuálně žít už začínají v daleko dřívějším věku než ve zmiňovaných čtrnácti letech a taky pro to, aby se děti na netu neptaly, jestli pujde poznat, že měla v 13ti anální sex, bo to jednoduše vyzkouší a nebu de se bát, že pujde něco poznat, bo už nebude pod zákonem, že?&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom3&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom2">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2007-03-03T20:46:56+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom2</dc:source>
        <dc:creator>ondra</dc:creator>
        <title>Tenkrát poprvé [ondra]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom2</link>
        <description>Teď sem po přečtení tohoto článku zabrousil na stránky již zmiňovaného časpopisu.Hned po přečtení prvního příspěvku se mi udělalo nevolno.12 letá holka chce zkusit anální sex se svým o několik let starším přítelem a neví jestli se to pozná.Tak napoprvé to zní komicky,ale pokud vezmu v úvahu určitou možnost,že to psala opravdu ta osoba za kterou se vydává,tak je to něco neuvěřitelného,alespoň pro mě.Mě sice není o moc víc,konkrétně 17,ale v jejím věku jsem o sexu neměl ani páru a ani teď se necítím nějak zkušený.Neřikám,že bych byl nějaký slušný hoch,co každý pátek večer sleduje zprávy a baví se u nějaké talkshow(i když to také není občas od věci:-)),rád chodím mezi lidi do klubu,ba i tam,kam my mladší nemáme přístup:-D,ale každý musí uznat,že je to v celku závažný problém,který se dlouho nebude řešit;-).&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom2&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom1">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-12-12T19:22:04+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom1</dc:source>
        <dc:creator>Lidohan</dc:creator>
        <title>Tenkrát poprvé [Lidohan]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom1</link>
        <description>Tedka jsem hledal jak vubec tenhle ten tvuj cool web zacal a nasel jsem tohle, lool ten &quot;pribeh&quot; je strasna kravina, ale nasmal jsem se do sytosti&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/tenkrat-poprve#kom1&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
</rdf:RDF>
