QARK.net — Testováno na ženách...

Sbalit holku není otázkou náhody, ale DUŠEVNÍ POHODY!

15.Únor

Cesta kolem světa za 80 dní

Cesta

Měl jsem chuť se podívat na nějakou komedii, u které bych nemusel přemýšlet, a tak jsem si vybral Cestu kolem světa za 80 dní. Udělal jsem dobře. Jackie Chan v hlavní roli, to je záruka zajímavých bojových a kaskadérských kousků (jeden z nejvydařenějších je ten s lavičkou ve vesnici Lanzhou). Děj filmu je jasný, objet celý svět za pouhých 80 dní. Aby to nebylo tak jednoduché, čeká na cestě plno nástrah (Arnold Schwarzenegger v překvapivé roli).

Musím se přiznat, že jsem si u filmu krásně duševně odpočinul a hodil veškeré starosti za hlavu. Pokud nečekáte zázraky a strhující děj, ale spíše zábavu, potom mohu jen doporučit. Ve filmu je navíc nastrkáno pár známých herců, většinou v okrajových a bezvýznamných rolích.

Qark | 15. 02. 2005 23:48 | Komentáře: 1 | ::Filmy
13.Únor

Je lepší být žena?

Dnešní holky jsou zvláštní. Před lety se otevřely hranice a děvčata si myslí, že nemusí nic umět, nic znát – jen ji mít a umět ji použít. To je trošku škoda, naštěstí takové nejsou všechny.

Dnešní svět je zvláštní. Děvčatům v tomhle nahrává. Je výhodné být ženou. Nemusíte se tolik snažit. Jde vám tanec, lépe se učíte. Kluci se kolem vás motají, a tak nikdy nebudete sami. Nezajímají vás drahé technické hračky, nepotřebujete vydělávat plno peněz, neutratíte za pivo. Lehce si najdete přítele a ten za vás platí, vozí vás všude autem, kupuje dárečky a vy nemusíte ani hnout prstem. Jen se s ním občas pomilujete.

Qark | 13. 02. 2005 19:03 | Komentáře: 24 | ::O ženských
12.Únor

Jak jsem obdivuhodně tancoval

Včera jsem šel s kamarády na ples plný nádherných mladých děvčat. Šlo o ples obchodní akademie. Pochopitelně jsme tam nešel tančit, ale spravit si očko pohledem na krásná tělíčka. Tancovat totiž vůbec neumím. Nemám rytmus, moje taneční pohyby nejsou vláčné, jsem prostě dřevo. Ale to se občas při pozdním ploužáčku ztratí.

Qark | 12. 02. 2005 22:02 | Komentáře: 7 | ::O mužích
10.Únor

Klíče

Klíče

Stál jsme přede dveřmi a v ruce jsem měl dva klíče. Šel jsem je vrátit. Stačilo jen zaklepat a vejít, položit klíče na stůl a zmizet. Ale to není jen tak. Určitě jste už všichni někdy vraceli klíče. Třeba klíče od svých bývalých partnerů. Vraceli jste je a zdálo se vám, že se vám před očima zavírá brána plná minulých vzpomínek.

Bez klíčů jste nevítaní, nechtění, jste sami. Já jsem dnes vracel jen obyčejné klíče z práce, a přesto mi to bylo líto. Práci jsem sice nemiloval, ale ty klíče mi už přirostly k srdci. Vzpomínám na ta rána, jak jsem s nimi zmrzlou rukou odemykal protáčející se zámek. A dneska večer to všechno skončilo. Položil jsem klíče na stůl a cítil, jak se za mnou zavírá kousek života.

Ale když něco starého končí, tak něco nového začíná. Vrátil jsem jedny klíče a dostanu další. A možná, že se mi s nimi bude odemykat lépe a zámek se už nebude protáčet.

Qark | 10. 02. 2005 22:37 | Komentáře: 2 | ::Různé
09.Únor

E-shop: základní rozdělení

E-shop: rozdělení

Rozhodl jsem se napsat seriál o elektronických obchodech, protože je to téma blízké mému srdci a už se nedokážu dívat na chyby, které dělají programátoři, designéři, nebo obchodníci. Bohužel v ČR neexistuje publikace, která by shrnula potřebné informace o elektronických obchodech a předložila je ve srozumitelné formě všem zúčastněným stranám. A to je velká škoda.

K čemu je vynikající programátor, který neví nic o chování lidí? K čemu je vynikající obchodník, který neodpovídá na e-mail? K čemu je e-shop bez správné struktury a bez nezbytných právních skutečností? K ničemu. Každá chyba jen snižuje obecnou důvěryhodnost elektronických obchodů a zákazníky odrazuje od nákupu.

Qark | 09. 02. 2005 20:54 | Komentáře: 2 | ::E-shop
08.Únor

Team America: World police

Team America

Team America: Světovej policajt je snad úplně první akční loutkový film, co jsem viděl. Přiznám se, že mi chvilku trvalo si na loutky zvyknout. Mají totiž realistické tváře, ale přitom strašně toporně chodí.

Už po prvních pár minutách vám dojde jistá podobnost se South Parkem. Ješte aby ne, vždyť je od stejných tvůrců, Treye Parkera a Matta Stonea.

Qark | 08. 02. 2005 23:44 | Komentáře: 5 | ::Filmy
07.Únor

Muzeum lásky: 3. díl – šéfová na stole

Předchozí díly [1 » 2]

Podle minulé ankety vyhrálo milování na stole, ale nebude to tak jednoduché, jak by se zdálo. Hlavní hrdina je jen člověk a občas moc přemýšlí.

Šéfová

Líbali jsme se a ona mi něžně rozepínala košili. V tom se ve mně něco zlomilo. Sakra, co to tu dělám? Celou dobu kolem mě šéfová chodí bez povšimnutí, když jsem něco potřeboval, tak na mě z vysoka kašlala a najednou, poslední den v práci, po mně takhle vystartuje. Něco tu prostě nehraje. Vstal jsem ze židle a jemně ji odstrčil. „Co se děje?“, zeptala se překvapeně. „Já nevím, jestli to chci, nevím, jestli je to správné.“, vysoukal jsem ze sebe. Připadal jsem si jako naivní pubertální dívenka, kterou chce její starší přítel dostat do postele a ona hledá výmluvu. Co to tu vlastně kecám? Holka jen ve spodním prádle mě tu svádí a já přemýšlím o hloupostech.

„To nemyslíš vážně! To chceš jako TEĎ odejít?“, křikla na mě, „Opovaž se!“ Zamířil jsem ke dveřím. „Vrať se srabe a okamžitě mi to udělej!“, zařvala hystericky. Vzal jsem za kliku…a bylo zamčeno. Hned mi to docvaklo, ta blonďatá mrcha snad myslela na všechno a zamknula. Ale kam mohla dát klíč?

Qark | 07. 02. 2005 19:58 | Komentáře: 0 | ::Muzeum lásky
06.Únor

Převod Jpg a Png obrázků do CSS

CSS Pastelky

Možná, že znáte CSS pastelky od Chrise Hestera. Jde o obrázek barevných pastelek vytvořený pouze pomocí 1452 divů.

Samozřejmě je to úplně k ničemu, protože výsledný obrázek zabírá mnohonásobně víc než předloha, ale mně se to tak zalíbílo, že jsem si hned vytvořil převodník Jpg/Png obrázku do CSS v PHP a nabízím vám zdrojový kód.

Qark | 06. 02. 2005 14:43 | Komentáře: 0 | ::Programování

Starší články


1+ » 10+ » 20+ » 30 » 31 » 32 » 33 » 34 » 35 » 36 » 37 » [38] » 39 » 40+