QARK.net — Chcete umět svádět ženy nebo jen najít tu pravou?
Chcete umět svádět ženy nebo jen najít tu pravou?

Chcete umět svádět ženy nebo jen najít tu pravou?

Czech Social Dynamics Konference 2011

Chcete umět svádět ženy nebo jen najít tu pravou? Přijďte se podívat na světová esa v oblasti svádění, která vás naučí, jak na to!

Do Prahy se po roce opět sjedou světové špičky v oblasti balení žen…Na 3. ročníku mezinárodní konference společenské dynamiky vystoupí v Praze experti v oblasti seznamování, svádění, sexu, ale i seberozvoje a rozvoje pravého mužství.


Do centra metropole se 30. 4. a 1. 5. 2011 sjedou mezinárodně proslulí svůdci, aby předali své vědomosti všem, kteří se chtějí naučit zákonitosti seznamování a balení. Smyslem konference je naučit se být úspěšnější v životě – a to především u žen.


Na konferenci vystoupí hvězdy z nejrůznějších oblastí pickupu. Na přednáškách zazní všechna témata, která vám jako mužům pomohou balit ženy, které jste chtěli. Jen vám to nemuselo vždy vyjít.


Na konferenci se vystupující budou zabývat jak obecnými principy, jako je pozitivní a upřímný přístup k ženám, tak konkrétními technikami, jako sváděním žen v klubech při tanci nebo internetovým seznamováním.


Konference je škálou témat otevřena pro každého. Ostatně jako muži se s ženami setkáváme v každém věku.

Existují tři skupiny kluků a mužů: jedni to s holkami a ženami umí od narození, druzí to neumí a nikdy umět nebudou a pak je skupina třetí – ti, kteří se to naučili.

Paradoxně oproti zažitým představám ženy baví nechat se svádět a milují muže, kteří ví, jak na ně. Pochopit a proniknout do světa svádění doslova může změnit váš život.


Konference je skvělou příležitostí se za výhodnou cenu setkat s legendami světového i českého pickupu. Tedy s lidmi, kteří nejen mají mnohaleté zkušenosti, ale také umí své znalosti předat.


Do Prahy mimo jiné přijede Badboy, svůdce z Chorvatska, který bezvýhradně patří k světové elitě. Jeho největší zbraní je dominantní a vůdčí přístup, vycházející z nezlomného přesvědčení v sebe sama. Účast v Praze přislíbil i Yad, jeden z nejlepších britských specialistů na seznamování na ulici. Na konferenci bude mluvit právě na toto téma.


Dvoudenní program slibuje i další řečníky a také neopakovatelnou atmosféru, v níž nasajete energii a motivaci nebát se a vykročit do světa, v němž si vy vybíráte, kterou ženu sbalíte. A je už jen na vás, jestli to bude letmá známost na sex, nebo partnerka na vztah.


  • Součástí konference je také simultánní překlad pro všechny, kteří plně neovládají angličtinu.


3. ročník Mezinárodní konference svádění a osobního rozvoje Czech Social Dynamics v České Republice. 30. 4. a 1. 5. 2011, Praha.
Fotografie z minulé konference

Czech Social Dynamics

Czech Social Dynamics

Czech Social Dynamics

Czech Social Dynamics

Czech Social Dynamics
Qark | 13. 03. 2011 15:39 | Komentáře: 0 | ::Zajímavosti


Přidat článek do: [ linkuj.cz], [ jagg.cz], [ asdf.sk], [ del.icio.us]

Stáhnout článek jako [ PDF]
[ RSS komentářů] k článku

[ Napsat] komentář

Články a fotografie z tohoto webu je zakázáno kopírovat a přidávat si je na svoje blogy, či kamkoliv jinam, bez mého písemného souhlasu!

Přidej komentář

Web je nyní kompletně uzavřen. Od této chvíle není možné přidávat žádné komentáře!

Další informace naleznete zde.