QARK.net — Nehledejte dokonalou ženu
Nehledejte dokonalou ženu

Nehledejte dokonalou ženu

Hodně mužů má v hlavě představu dokonalé partnerky: „Pěkná, štíhlá, inteligentní holka, která ráda vaří a miluje sex, přesto je však naprosto věrná a oddaná, jako pejsek.“ A této představy se drží zuby nehty. Proto hledají a hledají a nenachází a nenachází. Zaměřují se na každý prohřešek, takže místo „slečny dokonalé“ potkávají jen holky s chybami. Jedna si okusuje nehty, další je totálně blbá, třetí je zmalovaná, čtvrtá nerada polyká… mohl bych tu pokračovat do rána.


Dříve nebo později těm hledačům dojde fakt, že dokonalá žena neexistuje, a že se kus života honili za přeludem. Začnou být zklamaní a zahořklí.

Přitom to s tou „dokonalou dívkou“ je celé hloupost. Dokonalost není. A s dokonalým partnerem by stejně nebyli šťastní, protože by najednou viděli všechny svoje chyby. A že jich každý má požehnaně!

Nikdy bychom se neměli zaměřovat jen na detail, ale poodstoupit kousek dál a prohlídnout si celek. Holka se má hledat srdcem a ne výběrovým řízením.

Nejlepší dívka je totiž ta, u které si najednou uvědomíte, že není třeba bilancovat, protože ji prostě máte rádi.

Qark | 08. 04. 2005 23:02 | Komentáře: 4 | ::O mužích


Přidat článek do: [ linkuj.cz], [ jagg.cz], [ asdf.sk], [ del.icio.us]

Stáhnout článek jako [ PDF]
[ RSS komentářů] k článku

[ Napsat] komentář

Články a fotografie z tohoto webu je zakázáno kopírovat a přidávat si je na svoje blogy, či kamkoliv jinam, bez mého písemného souhlasu!

Komentáře


1
Navi 09. 04. 2005 03:26

souhlasim, ale jen castecne – podle me ty idealni predstavy a to co jsou chlapi ochotni "akceptovat" je posazene uplne nekde jinde, ale do extremu to take nesmi jit – co s holkou, se kterou si budeme perfektne rozumet, ale v posteli to proste nepujde, protoze me nevzrusi ? unesla by (nebo ja) platonicky vztah s tim ze by jsme se kazdy "vybijeli" nekde jinde ?


2
dgx 09. 04. 2005 10:30

Ideální ženy ponechejme mužům bez fantazie


3
Ash 09. 04. 2005 13:46

> Nejlepší dívka je totiž ta, u které si najednou uvědomíte, že není třeba bilancovat, protože ji prostě máte rádi.

Ano, to je opravdu moc hezký pocit. Alespoň než se to dozví. No a když to pak holt nepřežije, musí se hledat/najednou-si-uvědomovat dál :-)

Velká síla žen spočívá v tom, že se opožďují a nejsou přítomny.
[ Alain de Lille ]


4
Mambik 30. 07. 2007 00:46

a co kdyz sem takovou nasel??…. teda to si aspon prozatim myslim

Přidej komentář

Web je nyní kompletně uzavřen. Od této chvíle není možné přidávat žádné komentáře!

Další informace naleznete zde.