﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<!-- generator="QARK.net" -->
<rdf:RDF
    xmlns="http://purl.org/rss/1.0/"
    xmlns:rdf="http://www.w3.org/1999/02/22-rdf-syntax-ns#"
    xmlns:slash="http://purl.org/rss/1.0/modules/slash/"
    xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/">
    <channel rdf:about="http://www.qark.net/rss/komentare-14.xml">
        <title>QARK.net - komentáře</title>
        <description>QARK.net - PIPNI umřelo, ať žije nový hosting</description>
        <link>http://www.qark.net</link>
        <image rdf:resource="http://www.qark.net/logo.gif" />
       <dc:date>2026-06-14T05:55:44+01:00</dc:date>
        <items>
            <rdf:Seq>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom6"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom5"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom4"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom3"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom2"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom1"/>
            </rdf:Seq>
        </items>
    </channel>
    <image rdf:about="http://www.qark.net/logo.gif">
        <title>QARK.net</title>
        <link>http://www.qark.net</link>
        <url>http://www.qark.net/logo.gif</url>
    </image>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom6">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2007-10-23T20:21:08+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom6</dc:source>
        <dc:creator>Lada</dc:creator>
        <title>PIPNI umřelo, ať žije nový hosting [Lada]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom6</link>
        <description>Dobrý je web4ce.cz ;-)&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom6&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom5">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2006-03-30T06:36:38+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom5</dc:source>
        <dc:creator>Tomáš Opekar</dc:creator>
        <title>PIPNI umřelo, ať žije nový hosting [Tomáš Opekar]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom5</link>
        <description>Pipni je největší krám. -byl sem tam dva týdny a nejspíš bych tam byl dodnes :( nejspíš proto, že sem trpělivý člověk a nevydily mi výpadky, které byĺy a jsou neustálé. -jednou sem zažil dokonce 25 výpadů za den a ten první měl dokonce 584 minut. Třeba bych to i překous, ale najednou jsem zjistil že mi nejde www stránka - 403 Forbbiden. Ale proč? Protože mi na pipni zrušili účet a na icq mi napsali: Táhněte jinám, můžeme se na Vás vysrat.  Mimochodem to nebyla jediná urážka kterou mi napsali (Nedržkujte tady - když se jim psal ohledně výpadků serverů).&lt;br /&gt;
Jediné co k tomu můžu říct -Pipni = CHCIPNI a nikomu ho neodopručuji, lepší je zaplatit o doménu o 200 Kč víc a mát web bez výpadků, např. na http://hostingzdarma.cz&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom5&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom4">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-08-26T20:48:56+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom4</dc:source>
        <dc:creator>Qark</dc:creator>
        <title>PIPNI umřelo, ať žije nový hosting [Qark]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom4</link>
        <description>[3] Igloonet mi nabídl hosting a já ho detailně ho vyzkoušel. Ano, hostuji u nich. Musím říct, jsem spokojenej. Zkusil jsem několik hostingů a s tímto se to nedá srovnat. Pocit, že mi ONI vyhoví hned, že mi poradí, pomůžou a udělají co chci... sakra, to je přece fajn. Příznám se, že jsem jim sám nabídl že o nich napíšu. Přesto to nevyužili. Co víc říct. Jsem spokojenej a to mám sakra velký požadavky.&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom4&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom3">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-08-26T20:35:45+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom3</dc:source>
        <dc:creator>c</dc:creator>
        <title>PIPNI umřelo, ať žije nový hosting [c]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom3</link>
        <description>DNS záznamy směřují na igloonet.com, který nabízí hosting. tedy jsou dvě možnosti, buď máš hosting tam, nebo pouze vedeny DNS, ale tuto službu nenabízejí, jedině, že bys měl dohodu indi-vindi. Proč bys měl dns u této společnosti, když ti je většinou registrátor dá zadarmo...&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom3&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom2">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-07-22T10:23:11+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom2</dc:source>
        <dc:creator>čau</dc:creator>
        <title>PIPNI umřelo, ať žije nový hosting [čau]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom2</link>
        <description>ty kurvy z pipni na nas udelaly boudu s překročením trafficu, každej měsíc jsme měli do 4 GB a najednou za 10 dni v novym měsicu přes 20GB, takže nám blokli stránky a doporučili placenej hosting&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom2&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom1">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-06-18T11:34:30+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom1</dc:source>
        <dc:creator>Michelin</dc:creator>
        <title>PIPNI umřelo, ať žije nový hosting [Michelin]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom1</link>
        <description>Par dni?? dyt uz je to pul roku tak co dobrej hosting ci ne?&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/pipni-umrelo-at-zije-novy-hosting#kom1&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
</rdf:RDF>
