﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<!-- generator="QARK.net" -->
<rdf:RDF
    xmlns="http://purl.org/rss/1.0/"
    xmlns:rdf="http://www.w3.org/1999/02/22-rdf-syntax-ns#"
    xmlns:slash="http://purl.org/rss/1.0/modules/slash/"
    xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/">
    <channel rdf:about="http://www.qark.net/rss/komentare-207.xml">
        <title>QARK.net - komentáře</title>
        <description>QARK.net - Družička</description>
        <link>http://www.qark.net</link>
        <image rdf:resource="http://www.qark.net/logo.gif" />
       <dc:date>2026-06-14T05:36:13+01:00</dc:date>
        <items>
            <rdf:Seq>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom16"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom15"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom14"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom13"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom12"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom11"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom10"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom9"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom8"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom7"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom6"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom5"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom4"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom3"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom2"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom1"/>
            </rdf:Seq>
        </items>
    </channel>
    <image rdf:about="http://www.qark.net/logo.gif">
        <title>QARK.net</title>
        <link>http://www.qark.net</link>
        <url>http://www.qark.net/logo.gif</url>
    </image>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom16">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2007-10-12T16:48:27+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom16</dc:source>
        <dc:creator>Kája</dc:creator>
        <title>Družička [Kája]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom16</link>
        <description>Když družička vypadala takhle pěkně, tak nevěsta musela být snově krásná :)&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom16&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom15">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2007-06-20T19:18:48+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom15</dc:source>
        <dc:creator>Bucinka</dc:creator>
        <title>Družička [Bucinka]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom15</link>
        <description>mooooooc ji to slusi&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom15&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom14">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2006-08-01T06:08:25+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom14</dc:source>
        <dc:creator>petra</dc:creator>
        <title>Družička [petra]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom14</link>
        <description>:-)  no moc nevipada jako družička.já sem měla takoví bílí šaty.jinak je moc hezká&lt;code&gt;&lt;/code&gt;&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom14&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom13">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-09-23T08:04:19+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom13</dc:source>
        <dc:creator>aTeo ;)</dc:creator>
        <title>Družička [aTeo ;)]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom13</link>
        <description>Nejlíp se fotěj sochy! Nehejbaj se, netváří strojeně, nuháněj vás, kdy už budou fotky hotový... prostě pohoda. ;)&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom13&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom12">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-09-13T21:16:28+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom12</dc:source>
        <dc:creator>tofu007</dc:creator>
        <title>Družička [tofu007]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom12</link>
        <description>Ta a rozbrečet se? Kdo to řek? Ne to si nemyslím. Fotka je to moc vydařená. &lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom12&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom11">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-09-12T06:44:22+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom11</dc:source>
        <dc:creator>PeterBA</dc:creator>
        <title>Družička [PeterBA]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom11</link>
        <description>Pekná fotka!&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom11&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom10">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-09-11T20:16:36+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom10</dc:source>
        <dc:creator>swamp</dc:creator>
        <title>Družička [swamp]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom10</link>
        <description>[9]Na narceni z pedofilie neni nic vtipneho, at to pisatel myslel jakkoliv. Priste by bylo vhodne na takovy vtip upozornit s predstihem.&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom10&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom9">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-09-11T19:40:15+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom9</dc:source>
        <dc:creator>Kráťa</dc:creator>
        <title>Družička [Kráťa]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom9</link>
        <description>Nemáte smysl pro humor, nebo co?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Ne, to byla jen narážka na to, že naše společnost stále vzhlíží a snaží se přibližovat k &quot;politicky a kulturně korektním&quot; tzv. vyspělým zemím za velkou louží.&lt;br /&gt;
Myslím, že na Zvědavci jsem četl (nikoliv četlA) příspěvek o tom, jak nějakého otce drželi několik měsíců ve vazbě za to, že se nechal vyfotografovat, jak líbá na břicho svého asi ročního syna. Iniciativní pracovník fotolabu ho udal a obviněný musel dokázat, že to je jeho syn a že to nebyla pedofilie.&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom9&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom8">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-09-11T18:07:17+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom8</dc:source>
        <dc:creator>lUpa</dc:creator>
        <title>Družička [lUpa]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom8</link>
        <description>Sakra qarku ty máš ale černý vize :D&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom8&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom7">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-09-11T17:52:16+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom7</dc:source>
        <dc:creator>Qark</dc:creator>
        <title>Družička [Qark]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom7</link>
        <description>[5] Je zvláštní, že když lidé fotí pejsky, tak si o nich nikdo nemyslí, že jsou zoofilové. Ale stačí udělat fotku malé holky nebo kluka a hned někoho napadne, že jsi pedofil. Protože, proč bys něco takového jinak dělal, že? Fotit malou holku a ještě říct, že se ti líbí její úsměv a že ti ta holka fotila líp než dospělý člověk, je dneska odsouzeníhodný zločin. &lt;br /&gt;
Snad nedojdeme do fáze, kdy raději nebudeme fotit nic, abychom nebyli nějací nechutní -filové, nebo -istové :-(&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom7&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom6">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-09-11T17:35:04+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom6</dc:source>
        <dc:creator>swamp</dc:creator>
        <title>Družička [swamp]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom6</link>
        <description>[5]vazena, zanechte prosim nevhodnych poznamek na adresu Qarka.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Jinak pekna fotka Qarku, te mlade to slusi. Ono se zenska rada hezky oblece v kazdem veku ;).&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom6&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom5">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-09-11T16:27:32+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom5</dc:source>
        <dc:creator>Kráťa</dc:creator>
        <title>Družička [Kráťa]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom5</link>
        <description>No, já nevím, ale nějak podezřele moc se Vám líbí malé holčičky! Neměly by si na Vás dávat pozor?&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom5&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom4">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-09-11T16:26:57+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom4</dc:source>
        <dc:creator>Qark</dc:creator>
        <title>Družička [Qark]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom4</link>
        <description>[3] No já mluvím ze své zkušenosti. Třeba z rodině od mé tety jsou tři malé holky a ty se fotí jedna báseň. Ta nejmladší navíc při vytažení fotoaparátu dostane do oka perfektní jiskru a vypadá opravdu kouzelně (mimochodem, byla na jedné vítězné fotce ve starším čísle časopisu PHOTOlife). Pak je tam asi 6 kluků a fotky s nimi jsou buď bez výrazu, nebo s přehnaným výrazem, každopádně nezajímavé.&lt;br /&gt;
Na té svatbě byly tři družičky, všechny po vytažení fotoaparátu dělaly, že ho nevidí a tvářily se normálně. Navíc neutíkaly, protože se jim to líbilo. Pak tam byl ještě kluk a ten se po chvilce začal předvádět...&lt;br /&gt;
Jistě, záleží na povaze, ale z globálního hlediska jsem došel k závěrů, že nejlíp z lidí se fotí malé holky.&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom4&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom3">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-09-11T15:11:34+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom3</dc:source>
        <dc:creator>Xm@n</dc:creator>
        <title>Družička [Xm@n]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom3</link>
        <description>Není pravda, nesouhlasím, záleží na povaze dítěte.&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom3&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom2">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-09-11T14:57:49+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom2</dc:source>
        <dc:creator>Hondrej</dc:creator>
        <title>Družička [Hondrej]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom2</link>
        <description>Souhlasím. Stejně tak je to i s jinými věcmi...&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
A té malé princezně to moc sluší.&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom2&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom1">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-09-11T14:22:13+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom1</dc:source>
        <dc:creator>lUpa</dc:creator>
        <title>Družička [lUpa]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom1</link>
        <description>No tahle trošku vypadá jako by se každou chvilku měla rozbrečet :) ( ne to byl jen vtípek ) Sluší jí to moc. Jinak máš pravdu Qarku :D &lt;i&gt;&quot;malé holky mají při focení nejpřirozenější výraz a jsou nejtrpělivější&quot;&lt;/i&gt;&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/druzicka#kom1&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
</rdf:RDF>
