﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<!-- generator="QARK.net" -->
<rdf:RDF
    xmlns="http://purl.org/rss/1.0/"
    xmlns:rdf="http://www.w3.org/1999/02/22-rdf-syntax-ns#"
    xmlns:slash="http://purl.org/rss/1.0/modules/slash/"
    xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/">
    <channel rdf:about="http://www.qark.net/rss/komentare-225.xml">
        <title>QARK.net - komentáře</title>
        <description>QARK.net - Hlasová schránka</description>
        <link>http://www.qark.net</link>
        <image rdf:resource="http://www.qark.net/logo.gif" />
       <dc:date>2026-06-14T06:10:17+01:00</dc:date>
        <items>
            <rdf:Seq>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom13"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom12"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom11"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom10"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom9"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom8"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom7"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom6"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom5"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom4"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom3"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom2"/>
                <rdf:li rdf:resource="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom1"/>
            </rdf:Seq>
        </items>
    </channel>
    <image rdf:about="http://www.qark.net/logo.gif">
        <title>QARK.net</title>
        <link>http://www.qark.net</link>
        <url>http://www.qark.net/logo.gif</url>
    </image>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom13">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2008-02-18T23:44:33+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom13</dc:source>
        <dc:creator>chandler</dc:creator>
        <title>Hlasová schránka [chandler]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom13</link>
        <description>[2]&lt;br /&gt;
Asi jsi tak uplne nepochopil o cem ten clanek je :-/&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom13&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom12">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2007-06-19T12:05:53+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom12</dc:source>
        <dc:creator>DangeMask</dc:creator>
        <title>Hlasová schránka [DangeMask]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom12</link>
        <description>[8]Myslím, že záleží na tom, jestli si při vyzvednutí vzkazu sám zavoláš na operátora nebo ti zavolá automat, aby tě na nový vzkaz upozornil. V takovém případě stačí potvrdit a vzkaz si zdarma vyslechnout.&lt;br /&gt;
Jinak já osobně jsem taky proti schránkám (aspoň u obyčejných lidí)&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom12&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom11">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2006-07-17T13:37:14+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom11</dc:source>
        <dc:creator>JOJO</dc:creator>
        <title>Hlasová schránka [JOJO]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom11</link>
        <description>Pro mě hlasová schránka je jedním komunkačním prostředkem tímto zpusobem si s kámošem uplně zadarmo posíláme zprávy&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
tady jedna schránka je říkám jí veřejná&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
volejte zdarma 800111213 zdejte číslo schránky 960400261 heslo 101010 a mužete si tam poslechnout zdarma vzkazy od ostních učastníků&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom11&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom10">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-11-03T10:50:26+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom10</dc:source>
        <dc:creator>LaCo</dc:creator>
        <title>Hlasová schránka [LaCo]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom10</link>
        <description>Treba v Anglii maji tento problem vyresen. MAs jistou dobu cca 5 sec, kdy ti operator oznami, ze ucastnik je nedostupny a budes presmerovan do hlasovky. KDyz to tipnes, neplatis nic. England forever :-)&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom10&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom9">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-11-02T22:11:01+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom9</dc:source>
        <dc:creator>Greentea</dc:creator>
        <title>Hlasová schránka [Greentea]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom9</link>
        <description>Abych pravdu rekl nevidim jedinou vyhodu hlasovky ani u manazera. Zapnuta hlasova schranka je znakem znacne bezohlednosti. Posledni dobou mi to nevadi, protoze mam firemni telefon, ale kdyz jsem pred lety zacinal s kreditem dovadelo me to k silenstvi. Nekolik svych kamaradu jsem donutil si ji vypnout tim, ze jsem jim zaechal VELMI sprosty vskaz kdykoli se mi ozvala hlasovka, ale znam lidi kteri se jen urazili a nereagovali na jakekoli rozumne argumenty ohledne nesmyslnosti hlasove schranky. A co se tyce starych lidi, pokladam za osobni moralni povinost vypnout hlasovou schranku jakemukoli clenu rodiny jez ma novy telefon a neudela to sam. Bez ptani.&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom9&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom8">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-10-31T14:11:19+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom8</dc:source>
        <dc:creator>adamson</dc:creator>
        <title>Hlasová schránka [adamson]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom8</link>
        <description>Ja SMSkuju, volam jen lidem co nemaji kredit a neodepsali by mi. A ti mi nezavolaji zpet ani nahodou. &lt;br /&gt;
Hlasova schranka me strasne stve. Nektere osoby v mem okoli si ji zapinaji naschval a neuvedomuji si, ze jim podruhe uz nezavolam...&lt;br /&gt;
Vzhledem k tomu ze penize stoji i vyslechnuti zaznamu je hlasova schranka nepochybne zlatym dolem operatoru, do ktereho jsem prispel uz nejmene 100 Kc a pritom zatim ani jednou nesplnil svuj ucel.&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom8&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom7">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-10-30T15:56:29+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom7</dc:source>
        <dc:creator>Navi</dc:creator>
        <title>Hlasová schránka [Navi]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom7</link>
        <description>Jistou dobu jsem mel hlasovku nastavenou na 30 vterin (prakticky nikdo nevydrzi :) ) a pote presmerovani na cislo 609..... (dnesni 906) - jisteho opruzaka co nedal pokoj jsem vzdycky tipnutim telefonu poslal na tohle cislo - coz si myslel, ze plati on, takze dal ten den pokoj :)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
problem je v jedne veci - veskera presmerovani jinam nez do hlasove schranky platite vy, takze si na to dejte pozor, at neverjate na fakturu jako ja tehdy :)&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom7&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom6">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-10-30T09:04:23+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom6</dc:source>
        <dc:creator>promecon</dc:creator>
        <title>Hlasová schránka [promecon]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom6</link>
        <description>mne schranka vobec nevadi,...&lt;br /&gt;
ked sa mi ozve zanecham odkaz, pretoze cakam ze si ho dotycny vypocuje a zavola spat,...&lt;br /&gt;
to iste robim aj ja,... tych par korun ma nezabije...&lt;br /&gt;
ale suhlasim ze pre niekoho to musi byt riadna otrava a hlavne velky pozierac kreditu ;-)&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom6&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom5">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-10-29T08:00:50+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom5</dc:source>
        <dc:creator>Carrpo</dc:creator>
        <title>Hlasová schránka [Carrpo]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom5</link>
        <description>Tak jest!!!&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom5&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom4">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-10-28T23:43:07+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom4</dc:source>
        <dc:creator>Tim</dc:creator>
        <title>Hlasová schránka [Tim]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom4</link>
        <description>Jeste lepsi je ruzne nastaveni doby, nez hovor spadne do schranky. Zavolam tete, uff, nema telefon vypnuty, zvoni to... piip piip piip dovolali jste se... grrrr :-[&lt;br /&gt;
Pak by se taky dalo psat na tema: Starsi lide a mobil. To by se dalo popsat spousta stranek :-)) Ale radeji se budeme venovat mladym rostenka a budeme se (nekdy marne) je snazit balit ;-)&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom4&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom3">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-10-28T21:34:37+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom3</dc:source>
        <dc:creator>Ash</dc:creator>
        <title>Hlasová schránka [Ash]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom3</link>
        <description>Jsou i horší věci: &lt;i&gt;&quot;Dobrý den, tady je Oskar. Byli jste přesměrováni do schránky, která nebyla zaregistrována. Spojení bude ukončeno. Na shledanou. Loučí se s vámi Oskar.&quot;&lt;/i&gt; Nebo jak to přesně říkají :) Smysl této &lt;i&gt;černé díry&lt;/i&gt; jsem dosud nepochopil. Jen ti strhnou kredit a vytřou si s tebou... schránku :)&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom3&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom2">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-10-28T16:05:53+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom2</dc:source>
        <dc:creator>Smaky007</dc:creator>
        <title>Hlasová schránka [Smaky007]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom2</link>
        <description>To je nevýhoda pracháčů... Já mám kredit jednou za dobu neurčitou,takže jen SMSkuju a hlasovku nemusím řešit... :P&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom2&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
    <item rdf:about="http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom1">
        <dc:format>text/html</dc:format>
        <dc:date>2005-10-28T15:25:36+01:00</dc:date>
        <dc:source>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom1</dc:source>
        <dc:creator>pif</dc:creator>
        <title>Hlasová schránka [pif]</title>
        <link>http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom1</link>
        <description>taky me hlasovka vytaci, jeste kdyz mas volani za 10kc, a tobe to tak veme prachy a jeste takovou sumu, to je fakt na facku...&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;a href=&quot;http://www.qark.net/clanek/hlasova-schranka#kom1&quot;&gt;Zobraz komentář -&amp;gt;&lt;/a&gt;</description>
    </item>
</rdf:RDF>
