QARK.net — Nejčastěji oslovované ženy podle profese
Nejčastěji oslovované ženy podle profese

Nejčastěji oslovované ženy podle profese

Napadlo vás někdy, že existují povolání, při kterých je žena denně oslovována muži a zvána na rande? Mě napadly tři profese, kde se to děje nejčastěji.

Schválně se zamyslete, kolikrát jste to už zkusili na takové ženy vy a flirtovali jste, nebo kolikrát vás to alespoň lákalo.


Prodavačka

Prodavačky jsou ideální objekty balení. Nikam nespěchají, v práci se často nudí a tak je potěší, když si ji mohou zpříjemnit popovídáním. Chlap nemusí přemýšlet, čím by ji oslovil, protože se nabízí mnoho témat. Na druhé straně to chce pořád ještě kousek odvahy k oslovení, ale hodně mužů se nakonec rádo „překoná“. Navíc existuje reálná šance uspět.

Pokladní, žena za přepážkou

Když už si chlap vystojí frontu a uvidí zajímavou dámu, tak rád vymění obyčejnou konverzaci za balení. Má to velmi jednoduché. Nemusí vůbec přemýšlet jak začít. Většinou flirtuje chválením, nebo rovnou zve. Někdy to vypadá, že veškerá stydlivost z chlapa zmizí a nevadí mu, že za ním stojí fronta dalších lidí. Ženy jsou často polichoceny, některé se i červenají, ale nesmíte kápnout na místo, kde se tohle děje stokrát denně. Potom budete jen „další co to na ni zkouší“ a tím pádem neuspějete.

Jedna moje kamarádka pracovala ve spořitelně za přepážkou a říkala, že ji denně někam zvalo kolem patnácti až dvaceti lidí. Takže pokud se pustíte do takového balení, uvědomte si, jakou máte asi šanci. Chcete-li dosáhnout zdárného konce, buďte originální a nebuďte vlezlí.

Číšnice, Servírka

Obrovské procento mužů denně balí dívky, které jim nosí pití. A balí je tím nejstupidnějším způsobem. Pohvizdují, lákají na sex, vychvalují. Úspěch je mizivý pokud nepředvedete něco nového a budete se chovat jako ostatní. Každopádně platí, že ženy s tímto povoláním jsou asi nejoslovovanější. Navíc alkohol dodává mužům odvahu a tak se předvádějí jako zvířata. Holkám bývá často hodně nepříjemné, takové opilecké kecy poslouchat.


Muži si rádi zaloví a dobře si uvědomují, že jim tyto holky nemohou nikam utéct. Navíc mají jistotu, že je budou poslouchat a lehce naleznou téma ke konverzaci.


Kdyby vás napadla ještě nějaké další ženská profese s vysokým procentem flirtů, neváhejte se podělit do komentářů.

Qark | 04. 09. 2005 21:20 | Komentáře: 20 | ::Muži a ženy


Přidat článek do: [ linkuj.cz], [ jagg.cz], [ asdf.sk], [ del.icio.us]

Stáhnout článek jako [ PDF]
[ RSS komentářů] k článku

[ Napsat] komentář

Články a fotografie z tohoto webu je zakázáno kopírovat a přidávat si je na svoje blogy, či kamkoliv jinam, bez mého písemného souhlasu!

Komentáře


1
Navi 04. 09. 2005 22:29

citim se podveden – coby (nejakou dobu) cisnik jsem byl osloven (a vyfocen) jen jednou :-(


2
pjotr 04. 09. 2005 23:43

A čo učiteľka na čisto chlapčenskej škole..?

Reakce na komentář: Sorak #5Načítám náhled komentáře...

3
mart8 05. 09. 2005 08:10

doplnil bych jeste zdravotní sestru. pokud se nejedná o umírání :-) tak jsou ideální i proto, že to bývají fakt hezké kousky a "chtějí pomáhat" :-)

i když z praxe musím říci, že pomáhát opravdu chtějí, ale to komukoliv, takže pokud jde o VZTAH, NEBRAT!!!! jinak ano a v jakémkoliv množství….

Reakce na komentář: Jossh #10Načítám náhled komentáře..., Keyoke #11Načítám náhled komentáře...

4
Ace 05. 09. 2005 10:36

Mas pravdu Qarku, zeny za prepazkou jsou uz unacne otrle a obvyklé metody tu vuubec nezabiraji!!! :-)6
petulka 05. 09. 2005 13:09

Reakce na Sorak #5Načítám náhled komentáře...: tak to každopádně…


7
pjotr 05. 09. 2005 14:02

Reakce na Sorak #5Načítám náhled komentáře...: To sa tiež dá ;-)


8
lUpa 05. 09. 2005 15:34

Nezbývá mi než souhlasit je to pravad pravdoucí :-)


9
mike 05. 09. 2005 16:33

za jednicku musi mit sex kazdou prestavku :-)


10
Jossh 07. 09. 2005 11:53

Reakce na mart8 #3Načítám náhled komentáře...: :-),,pomáhát opravdu chtějí, ale to komukoliv,, to máš pravdu-vyzkoušeno…


11
Keyoke 08. 09. 2005 21:08

Reakce na mart8 #3Načítám náhled komentáře...: Kamosova slecna je zdravotni sestra a je hezka, hodna, verna… tak asi vyjimka potvrzujici pravidlo. :-)

Reakce na Sorak #5Načítám náhled komentáře...: Ses tam chvilku a uz mas takovyhle myslenky… :-) No, ja jako byvalej civilkar vim jak si ted pripadas. :-)

Reakce na komentář: wind #12Načítám náhled komentáře...

12
wind 17. 10. 2005 01:01

Reakce na Keyoke #11Načítám náhled komentáře...: S těma sestřičkama nesouhlasím. Davajky najdeš všude, ale znám z praxe jednu zatraceně hezkou, blonďatou a přitom věrnou. Ne nadarmo ti všichni doktoři řeknou, že příště by chtěli za manželku zdravotní sestřičku: jsou velmi velmi obětavé. Můj názor: statistické rozložení těch, co daj komukoliv, je stejné jako u jiných profesí

Reakce na komentář: Ash #13Načítám náhled komentáře...

13
Ash 17. 10. 2005 02:16

Reakce na wind #12Načítám náhled komentáře...: Možné je všechno, ale kdybych si měl naslepo vybrat mezi studentkou lékařské fakulty a studentkou filozofické fakulty… :-D
Zdravotnictví je specifická profese. A osobně obdivuji každého, kdo se v tomto směru realizuje.


14
lorane 24. 10. 2005 09:36

To si snad děláte srandu o těch sestřičkách!Jsem zdravotní sestra a neznám žádnou kolegyni z mého okolí,která by byla nějaká davajka!Vůbec si nedovedete představit náročnost tohoto povolání.Já mám spíše někdy naopak pocit,že už žádného nahého chapa nechci ani vidět!!

Reakce na komentář: OKi98 #15Načítám náhled komentáře..., Sorak #17Načítám náhled komentáře...

15
OKi98 24. 10. 2005 11:50

Reakce na lorane #14Načítám náhled komentáře...: Vůbec si nedovedete představit náročnost tohoto povolání
Sestřičky jsou na stupnici lenosti hned za státními úředníky.

O tom jestli jsou dávačky rozhoduje zdali se nacházejí v nemocnici nebo mimo ni.

Reakce na komentář: lorane #16Načítám náhled komentáře...

16
lorane 24. 10. 2005 15:25

Reakce na OKi98 #15Načítám náhled komentáře...: Tssss!


17
Sorak 19. 12. 2005 14:04

Reakce na lorane #14Načítám náhled komentáře...: No já nahodou dva měsíce v nemocnici dělal, se zdravotní sestřičkou rok a půl chodil a v klidu odpřisáhnu že je to s nima jako s ostatníma .. práce mají opravdu hodně ale o kluky mají zájem tak jako tak .. smozřejmě se mezi nima najdou i davajky jako kdekoliv jinde


18
bhagavan 12. 07. 2006 23:12

1. Přeji vše nejlepší těm, co mě čtou nebo poslouchají, oni poznali, že je správné jít po nové životní cestě, aby se jim dobře žilo.
2. Život to je cesta a na konci této cesty je smrt, po smrti zde již není žádné potěšení.
3. Zachováno je přeci to co má velikou hodnotu a tak se zachovají myšlenky velmi zkušených lidí.
4. Zkušení ukazovali nezkušeným lidem novou cestu k tomu, aby se jim dobře zde žilo.
5. Pokud se někdo bojí toho, co jej čeká na konci životní cesty, musí se postarat o to, aby jeho zkušenosti a hodnoty přebrali ti, co jsou mu blízcí.
6. Jde o to zasadit semena do vhodné půdy, tou půdou je jenom veliká rodina, kde žije 6 mužů a 6 žen v manželství, které uzavřeli, když jim bylo 12 let.
7. Takto bude možné to, že každý den v týdnu budete mít nového partnera a sedmý den si odpočinete a budete se věnovat jenom sami sobě.
8. Nová veliká rodina zajistí to, že zde bude lidem dobře a zmizí vše zlé, co dosud lidem škodilo a život jim v očistec proměňovalo.
9. Malá párová rodina je experiment, který se nepovedl a nebo snad znáte nějakou párovou rodinu, kde existuje dokonalé štěstí a soucítění?
10. Párová rodina vyhovuje některým živým tvorům, ale pro člověka není vhodná.
11. Čas jako objektivní spravedlivý kritik ukáže vždy co je správné a on nám ukázal, že veliká rodina je ta správná nová cesta.
12. Naše duše je schopná navázat přirozené vztahy jenom s určitým množstvím lidí a optimální je zde 11 lidí, se kterými máme tento hezký vztah.
13. Rodina je základem pro vše v našem životě, a pokud zde jsou dobré základy je i náš život dobrý a nikdo nemusí žít v očistci kde je mnoho bídy a špíny díky párové rodině.
14. Tak jako je cihla základním stavebním klasickým prvkem pro naše domy tak je i rodina klasickým prvkem pro naši kulturu.
15. Abychom mohli konat to, co nám přinese užitek, musíme si nejprve zmapovat čas a prostor kde budeme lovit potřebné.
16. Pro lov potřebujeme anonymitu, jinak se z nás stane kořist, jde o to splynout s časem a prostředím natolik, že nás nepřítel nespatří.
17. Jakmile nás každý zná, tak nás snadno zotročí nebo zlikviduje, život to je boj o výhody.
18. Když přijdete do nového zaměstnání, tak si nejprve mapujete čas a prostor, protože jenom tak zde uspějete.
19. Když se vytváří program do počítače, nebo ekonomický program pro podnik, tak se zde taky mapuje čas a prostor.
20. U mapování platí, že čím menší čas a prostor mapujeme, tím podrobnější je i naše mapa.
21. Mnohdy je zde snaha zmapovat podrobně mnohé odlišené prostory a časy, toužení navodí zde obrovské soužení.
22. Život může konat to, co dokáže díky svému energetickému hmotnému a duševnímu zdroji, tak jako i auto může převážet jenom to, co motor utáhne.
23. Někdo má malý zdroj a tak toho i málo dokáže a jiný má veliký zdroj a tak toho i mnoho dokáže.
24. Zdrojem je zde svoboda, čím více v nás bude svobody tím více toho i dokážeme, osvobodit se od toho co nás zotročuje to ale obtížné mnoho je.
25. V párové rodině je každý mnoho zotročován tím druhým, ve veliké tuctové rodině je svoboda protože zde má každý 6 sexuálních partnerů a 5 kamarádů.
26. Možná si někdo řekne, proč by tato rodina nemohla být menší nebo větší?
27. Vycházel jsem zde z týdne a tak je zde 6 pracovních dní kdy se v posteli věnujeme druhému a 7 den je dnem odpočinutí kdy se věnujeme sobě.
28. Může zde být názor, že by zde den odpočinutí nemusel být, nebo že by zde byli dva dny odpočinutí?
29. Mladí chtějí vše zkusit a potom si vyberou to, co jim vyhovuje.
30. Jakákoli rodina, která není párová, je mnohem lepší než ta párová, kde je jenom boj o moc a žárlivost.
31. Jsem pro svobodu a vše co zde říkám to je jenom moje subjektivní stanovisko, které vychází z času a prostoru kde jsem.
32. Je docela možné, že svoje stanovisko vylepším a mnohé změním, tak aby to lépe fungovalo.
33. Miluji změny a vím, že každý člověk chybuje a pokud je moudrý tak staré chyby neopakuje.
34. Tuctové manželství je mnohem více dokonalé než to párové, protože když je zde někdo nemocný nebo má problémy je zde mnoho těch co mu rádi pomohou.
35. V párovém manželství je zde jenom jeden slabý člověk, který nám může v nouzi pomoci a to je opravdu velmi málo!
36. Představte si to, že máte od 12 let sex s 6 partnery a že máte i 5 kamarádů, není to vstup do pravého lidského ráje?
37. Vše se v našem životě točí kolem vztahů, pokud se někdo ocitne po narození mezi opicemi a nemá zde lidské vztahy, je zde něj zlá opice, která má lidské tělo a podobá se tomu, kdo pije alkohol.
38. Díky ohni je člověk člověkem, jenom on používá zde oheň a tak má nad mnohým zde velikou božskou moc.
39. Tuctová rodina to je veliký duševní oheň, který nám schází.
40. Mnozí fanatici se snažili změnit celou společnost, ale neuspěli.
41. Změnit se musí jenom rodina, tak půjdeme po nové správné cestě.
42. Nejde to ale řešit tak, že jeden muž bude mít mnoho žen, nebo že jedna žena bude mít mnoho mužů.
43. Musí zde být dokonalá rovnováha, kdy na jedné straně je šesticípá mužská Davidova hvězda a na druhé straně je taky Davidova hvězda.
44. Představuji si tuto Davidovu hvězdu, jako zlatou velikou minci, kde na jedné straně je muž a na druhé je žena.
45. Kdysi došlo k tomu, že lovci ulovili veliké stádo dobytka a ono bylo označeno trojúhelníkem.
46. David měl chytrý nápad, že na tento trojúhelník vypálí další trojúhelník a učiní z něj hvězdu.
47. Od té doby je tato šesticípá hvězda symbolem staré víry, ve které byl uctíván oheň jako zdroj bohatství a síly.
48. Dnes, já mám chytrý nápad, kdy párovou rodinu nahradím tuctovou rodinou, ve které si všichni sedmý den odpočinou a možná si i na mě vzpomenou.
49. Dítě potřebuje velikou rodinu, protože zde může mít mnoho vztahů a díky nim i mnohé získá, již zde nebude to, že by dítěti nikdo nedokázal odpovědět na jeho otázky.
50. Nebude zde ani rozvod a tím i mnoho problémů pro dítě, samozřejmě že s výhodami zde jsou i nevýhody a ten kdo prodává, chválí.
51. Čas objektivně ukáže co je lepší a jakákoli lidská kritika je zbytečná, evoluce jako lavina postupuje k jednoduchosti.
52. Je to cesta od centralizace k decentralizaci kdy tuctová rodina, bude jakýmsi malým centrem kolem kterého se vše bude točit.
53. Zmizí takto obrovská centra, ve kterých docházelo k obrovským problémům a obrovskému plýtvání penězi a časem.
54. Zmizí prostituce tělesná a duševní, ten druhý nebude nám již peklem, ale kamarádem protože on s námi bude žít v tuctové rodině.
55. Tuctová rodina nás natolik změní, že již nebudeme mít zájem brát drogy a ničit to co je nám cizí.
56. Dosud v párové rodině zde byla stará špatná výhova a následkem bylo to, že je zde i stará špatná společnost kde jsou drogy a prostituce.
57. Veliká duše má veliké nároky na sebe a druhé, malá duše se spokojí s cigaretou a pivem!
58. Vytvářím novou mapu lidské kultury, aby se lidem lépe žilo, tak jsem zde subjektivně zmapoval to jak to zde je.
59. Zajisté každý z vás má svoji subjektivní mapu a podle ní on žije.
60. Pošlete mi svoji životní mapu, abych měl více informací o tom, jak se lidem zde žije a co je trápí a co jim dělá potěšení.
panvitkouba@hotmalil.com
koubavit@seznam.cz
Bhagavan

Reakce na komentář: hebron #19Načítám náhled komentáře...

19
hebron 25. 07. 2006 12:15

Reakce na bhagavan #18Načítám náhled komentáře...:
Tak tohle je opravdu zcestny… clovece, mormonsky kazani tady a jeste k tomu rict, ze je to tvuj vlastni vymysl…Prece spousta lidi vi, ze se v minulosti o tohle mormoni pokouseli a krachlo to. Clovek temer vzdy prirozene citove tihne jen k jedne osobe v dane roli ( vsichni mame, nebo jsme meli 1 mamu, tatu, dedu, babicku, zenu/pritelkyni…) Nejde o to, kolik takovych osob pro nas fyzicky existuje – viz harem starovekych vladcu, nebo treba otec + otcim, matka + macecha… At uz davame prednost jednomu z nich v jakykoli roli, nikdy se nemuze nas cit delit rovnomerne mezi vice osobami…


20
hebron 25. 07. 2006 12:18

Jinak co me napada k tem povolanim – pridal bych tam jeste recepcni a hostesky :-D Na ty druhy to zkousim vsude a skoro vzdy :-)

Přidej komentář

Web je nyní kompletně uzavřen. Od této chvíle není možné přidávat žádné komentáře!

Další informace naleznete zde.