QARK.net — Testováno na ženách...

Sbalit holku není otázkou náhody, ale DUŠEVNÍ POHODY!

06.Únor

Mám rád zimu

Ulita

Ráno jsem se vypravil k vodě vyzkoušet svůj nový foťáček. Venku bylo deset pod nulou a já si vesele fotil zamrzlou řeku a šišky na stromech. Jak jsem se procházel po břehu, uviděl jsme tuhle pěknou namrzlou ulitu, o kterou se dneska s vámi musím podělit.

Zima je překrásná. Maluje obrázky na okna, přikrývá zemi sněhovou peřinou a cukruje šnečí ulity. Občas stojí za to zvednout se od počítače a udělat si malou vycházku ;-)

Qark | 06. 02. 2005 09:20 | Komentáře: 5 | ::Fotografie
03.Únor

Jak jsem si kupoval fotoaparát SONY F717

SONY DCS-F717

Sony DCS-F717 je foťáček, na který jsem měl políčeno několik měsíců. Bohužel je to starší model, který již Sony nedodává, aby prodala svou novější F828, která hnusně šumí a má šílenou aberaci.

Samozřejmě jsem nastudoval všechna pro a proti, srovnal si podobné fotoaparáty na DPReview, prohlídl stohy fotografií a přečetl plno názorů, abych zjistil jestli jsem si vybral dobře. Sony se mi zdálo jako nejlepší volba mezi fotoaparáty do 20 000 kč.

Qark | 03. 02. 2005 19:57 | Komentáře: 7 | ::Fotografie
02.Únor

Muzeum lásky: 2. díl – šéfová

Předchozí díly [1]

Šéfka se vrátila s lahví Ballantinky a dvěma skleničkami s ledem, které postavila přede mě na stůl. Naplnila je až po okraj a pak se mi zahleděla do očí. „Tak na co budeme pít?“, zeptala se. „Na můj odchod, na dnešní den?“, navrhl jsem.

Chtěl jsem se s ní milovat, ale nechtěl jsem začít, protože se mi líbilo to její svádění. Byla dokonalá, tak sebejistá, tak nádherná. Přiťukli jsme si. Upila ze své skleničky a jemné krůpěje whisky se leskly na jejích rtech. Něžně si je olízla jazýčkem a přitom mě sledovala jako šelma, která číhá na svou oběť. Její pohled mě hypnotizoval. Vykouzlila další ze svých úžasných úsměvů, potom ladně obešla stůl a sedla si na něj, takže jsem měl její nádherné tělo přímo před sebou. Nebylo lehké se jí přitom stále dívat do očí a nekochat se její dokonalou postavou.

Qark | 02. 02. 2005 12:20 | Komentáře: 0 | ::Muzeum lásky
31.Led

Muzeum lásky: 1. díl – šéfová

Postavy v povídce nemusí být zcela smyšlené, a tak není vyloučena jakákoliv podobnost.

Šéfová

Na poslední den v práci jsem se docela těšil. Těšil jsem se, až si udělám volný týden, než zase nastoupím jinam. Hlavně mě to tu už nebavilo.

Jakmile jsem dorazil do kanceláře a pustil počítač, tak přiběhla šéfová. Je to taková mladá blonďatá kočička, která ovšem nic neumí. Neustále se zamyká v kanceláři a nikdo neví, co tam dělá. Ale postavičku má moc pěknou. Na něco takového by měl být zbrojní pas.

Stála ve dveřích v minisukni, která odhalovala její nádherné dlouhé nohy, a v krátkém obtaženém tričku, zdůrazňujícím pevná prsa. „Udělala jsem ti kávičku.“, povídá, „Dáš si?“ V životě tak milá nebyla a už vůbec ne takhle oblečená. Navíc v zimě. Poděkoval jsem, ale odmítl a tvářil se, že mám moc práce. Ani jsme moc nelhal, musel jsem dodělat nějaké věci, aby ten, kdo přijde po mně, moc nenadával. Šéfová nasadila výraz naprostého pochopení a soucitu a  odcupitala na svých laních nožkách do své kanceláře.

Qark | 31. 01. 2005 22:06 | Komentáře: 4 | ::Muzeum lásky
30.Led

Sex v ponožkách

Ráno si mně stěžoval kamarád, že jeho přítelkyni vadí, když se s ní miluje a má přitom na sobě ponožky. Pravda, je to značně neerotická představa, ale on měl docela dobré argumenty. Měří skoro dva metry, a tak se mu v noci v posteli nedaří pořádně zakrýt. Protě mu čouhají nohy, proto si bere ponožky. Jenže tohle jeho přítelkyně nechápe a nutí ho, aby si je sundával.

Přemýšlel jsem, jak jsem na tom já a ponožky. Doma je do postele nenosím, ale když jsem někde u někoho na chatě, tak si je na noc beru. Možná mám větší pocit bezpečí, že v noci, až budu hledat papuče, do ničeho nešlápnu bosou nohou. Nevím, asi je to jen zvyk. Ale co sex a ponožky? Patří to vůbec k sobě?

Představte si erotickou chvíli, kdy se pěkně mazlíte s dívkou v posteli a svlékáte si části oblečení. Najednou jste jen ve spodním prádle a hladíte svoji přítelkyni. Bravurně ji svléknete kalhotky a teď už zbýváte jen vy. Od úplného odhalení vás dělí jen trenky a ponožky. Je vůbec nějaká možnost, jak si je svléknout eroticky?

Qark | 30. 01. 2005 01:27 | Komentáře: 5 | ::O mužích
28.Led

Sexuální harašení

Všichni jistě víte, co je to sexuální harašení. Sexuální harašení je jen jednou z podob obtěžujícího chování v  rámci pracovněprávních vztahů. Amerika to dotáhla tak daleko, že se za harašení považuje i to, když muž pomůže ženě do kabátu. Naštěstí je Česká republika benevolentnější.

Harašení ale můžeme chápat i tak, že muž/žena z vyšší pozice moci sexuálně "obtěžuje" podřízeného. Ovšem muži si moc nestěžují. Většinou se jim to líbí, nebo si ani nevšimnou, že k tomu dochází. Šéfová jim chválí oblečení a  přitom se jich dotýká na různých místech. Muž si nestěžuje.. bere to jako legraci nebo flirt.

Já třeba chodím poměrně často k zubařce a ještě jsem u ní nikdy za nic neplatil. Ona se mnou flirtuje, při vrtání zubů se na mě lepí.. vtipkuje. Ale mně to přijde fajn. Chodím k ní rád. Nevadí mi, že se po mně plazí jako břečťan. Nevadí mi moje šéfka, která chodí do práce čím dál tím míň oblečená, že se hrozím, kam až to zajde. Ovšem já jsem chlap, já se bránit dokážu. Je mi jasné, že plno dívek prožívá v práci muka, protože se jejich šéf na nich pase očima a má nemístné vtípky. Ale myslím si, že pokud se vymezí hranice na začátku, tak nemusí nikdy dojít na nejhorší.

Qark | 28. 01. 2005 23:02 | Komentáře: 2 | ::O ženských
27.Led

Plnotučné škopek

Troška hantecu nikoho nezabije.

Večer sme valili na plnotučné škopek. Spich byl dohókané na sedum naproti role. Kemoši dovalili rovnó z hokny a jeden ještě dlachnil svó koc s keró déchá. Měla betelný dudy, ale nám se eklovala, protože měla sandál jak žaba, blbý žgrindy a v rypáku špinku. Ještě že šla hned pali a my mohli sypat na Zelňák do paluše.

Qark | 27. 01. 2005 15:51 | Komentáře: 3 | ::Zajímavosti
26.Led

Co přitahuje muže na ženách

Sexy dívka

Minule jsem psal o tom, co přitahuje ženy na mužích. Dnes se na to podíváme z druhé stránky.

Muže na první pohled nepřitahují žádné skvělé povahové vlastnosti ženy, ale její zevnějšek. Řekl bych, že nejdůležitější je sportovní postava. Žena by měla být štíhlá, vyšší, s pěkným zadečkem a mít pevná prsa. Také by měla být upravená. Muži dávají přednost ženám, které se o sebe starají a vypadají upraveně. Ovšem nic se nemá přehánět. Make-up by měl být jemný, aby zdůrazňoval ženskost, ale nedělal z dívky zmalovaného šaška.

Dalšími lákadly jsou dívčin úsměv, pěkné oči a dlouhé vlasy. Osobně se přikláním k názoru, že se mužům více líbí blondýnky. Prý je to tím, že mají vysšší hladinu estrogenu než brunetky. Velmi důležité je i celkové vystupování ženy. I překrásné dívky nemají šanci, pokud se neumí chovat.

Já osobně nikdy nejevím zájem o ženu, která ma nekoordinované pohyby, protože to svědčí o jednoduchosti a nízké inteligenci. Všimněte si jak se většinou chovají ty superkrásky. Jdou zmatené, mají trhané pohyby. Kolikrát to vypadá, že neví co mají dělat. Někteří muži na to letí a chtějí tuhle hloupou husičku do postele, ale tím to končí, protože si pak stejně nemají co říct.

Qark | 26. 01. 2005 18:12 | Komentáře: 12 | ::O mužích

Starší články

[Qark | 11/01/05 | Komentáře:   0]
[Qark | 03/01/05 | Komentáře: 13]

1+ » 10+ » 20+ » 30 » 31 » 32 » 33 » 34 » 35 » 36 » 37 » 38 » [39] » 40+